Karrier

Csomagoló (halfeldolgozóban)

a Balaton Fishfarm & Factory Kft. halfeldolgozó üzemébe keresünk csomagoló munkatársakat Szentgyörgyvárra. Egyszerűsített foglalkoztatás (napi bejelentés), munkába járás támogatása.

Feladatok:

  • Rendelések alapján a legyártott termékek adagolása, csomagolása,
  • Rendelések összekészítése,
  • Termékek címkézése.

Elvárások:

  • Legalább érettségi,
  • Legalább 18 éves kor,
  • Élelmiszeripari csomagológépekkel  szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Nyitottság a tanulásra.

Kiegészítő információk:

  • Munkavégzés helye: Halfeldolgozónk, amely Szentgyörgyváron található, Zalacsány határában, Hévíz és Zalaegerszeg között, a 76-os és 760-as főutak kereszteződésénél.

Amit kínálunk:

  • Kezdetben egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés (napi bejelentés),
  • Munkába járás támogatása,
  • Magas kereseti lehetőség, tapasztalat és munkában elért teljesítmény alapján a bér növekedhet.